Show Biz

Martohet MC Kresha

MC Kresha, nesër i jep fund beqarisë.

“Për vikend nuk do jem në Prishtinë, meqë nipi im, Kresha, martohet të dielën”, tha burimi ynë, duke shtuar se edhe vet familja janë zënë në befasi.

“Kresha është bashkë me Erzinën tash e një kohë dhe do të kurorëzojnë dashurinë nesër”, tha burimi për Kosova.info.

Siç duket kurorëzimi i dashurisë mes çiftit është planifikuar tejet privat dhe me një rreth të ngushtë.

MC Kresha është njëri nga reperët më të njohur shqiptar. Ai vije nga Prekazi i Skenderajt. /Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.