Show Biz

Martohet Gold AG

Shumë nga personazhet e njohur preferojnë ta mbajnë larg syve të mediave dhe publikut jetën private.

Kështu dhe reperi i njohur Gold AG, i cili i ka dhënë fund beqarisë.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi të bërë në Instagram. Reperi ka publikuar një foto të dy duarve të bashkuara në formë shqiponje dhe të gjithë vëmendjen e marrin unazat.

Ndonëse Gold Ag ka vendosur ta bëjë vetëm sot publike, data që ka vendosur në mbishkrimin e fotos tregon se dyshja i kanë dhënë fund beqarisë me datë 5 Mars.

View this post on Instagram

❤️❤️ 05.03.20 💎💎

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Për partneren e tij nuk dihen shumë detaje, përpos faktit se është shqiptare dhe jeton prej vitesh në Zvicër.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483