Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Martohen Kozaku dhe Denisa, zbulohen detaje nga dasma super luksoze

Kozaku dhe Denisa, çifti i cili u bë i famshëm përmes TikTok ishin të ftuar sot në rubrikën “Mos i bjer me Top” në “E diell”.

Gjatë intervistës, çifti zbuloi se vitin tjetër kanë bërë plane për dasmën e tyre.

Kozaku tha se dasma do jetë super luksoze dhe do mbahet në verën e vitit 2024.

“Verën tjetër do bëjmë një dasmë megalluks. Do jetë një nga dasmat më të çmendura që keni parë ndonjëherë”, tha Kozaku.

Go to TOP