SPORT

Marotta: Bonucci dëshiron të rikthehet në Juve

Giuseppe Marotta e ka konfirmuar interesimin e Juventusit për rikthimin e Leonardo Bonuccit nga Milani.

Marotta ka bërë të ditur se kapiteni i “Rossonerëve” dëshiron të rikthehet te ish-skuadra e tij.

“Leonardo Bonucci, dëshiron të rikthehet në Juventus, ne duam t’ia plotësojmë dëshirën, por nuk është e lehtë”, deklaroi Marotta për mediat italiane.

Juventus dhe Milan do të zhvillojnë negociata të reja sonte gjatë shortit të stinorit të ri në Serie A.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.