Show Biz

Marina vjollca super seksi shijon në maksimum pushimet: Do të qëndroja këtu përgjithmonë(FOTO)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po shijojnë maksimalisht pushimet.

Ndwrsa tek ne tek ne po mbretëron një mot i freskët ata kanë zgjedhur një vend super luksoz dhe të nxehtë për tu argëtuar.

Nga atje Marina i ka publikuar disa foto ku duket e mahnitshme ndërsa nëpërmjet një pllakate ka treguar se vendi po i pëlqen shumë dhe do të donte që të qëndronte këtu përgjithmonë.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//azoaltou.com/afu.php?zoneid=3473483