Show Biz

Marina Vjollca: Kauzë për të drejtat e vajzave …

Shumë personazhe te njohur janë solidarizuar sot me kauzën për të mbrojtur të drejtat e vajzave dhe grave që dhunohen e abuzohen seksualisht!

Një nga ata është dhe moderatorja Marina Vjollca, e cila ka bërë thirrje sot për protestën që do të mbahet më 4 qershor ora 16:00.

Marina shprehet në postimin e saj se kërkon danim maksimal për përdhunuesit, madje mbështet një komentuese kur ajo thotë se duhen dënuar me vdekje.

“Dënim maksimal për përdhunuesit! Po na i vrasin vajzat për së gjalli…”, shkruan Marina në postimin e saj.

Image

“Ata meritojnë dënim me vdekjeee zoti i vraftëëë”, i shkruan komentuesja!

“Njësoj mendoj”, ia kthen Marina.