Show Biz

Marina Vjollca dhe Geti presin fëmijën e parë

Gjatë tërë ditës sot është lexuar dhe përfolur rreth një shtatzënie të mundshme të Marina Vjollces.

Pavarësisht se fansat janë bërë kureshtar të marrin vesh të vërtetën, çifti Selimi kanë zgjedhur heshtjen si përgjigjen më të arsyeshme.

Ajo për te shuar vëmendjen e publikut postoi një foto ne rrjetin social te saj Insagram ku shihet në krahët e Getit dhe duket qartë dhe pjesa e barkut, ku në foto nuk shihet se ajo ka ndonjë shenje shtatzënie.