Show Biz

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca

Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë.

Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

E pasi motra e saj u bë nënë për herë të parë, ka reaguar edhe moderatorja Luana Vjollca.

Ndjesia më e mirë në botë.”

No description available.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj,

Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

Në 17 Nëntor ajo u ka treguar gjithë ndjekësve se është në pritje të një VAJZE, të cilën e quajti me përkëdheli ‘picirukja’.

Mezi po te presim picirukja jone,- shkruan Marina. 

Shfaq më shumë
//oackoubs.com/4/3473483