Show Biz

Marina po duket shumë e ‘zjarrtë’

Marina ‘thyhet’ që të dal seksi në foto

Punën nuk po e ndalë.

View this post on Instagram

Hey, here’s a sassy lil smile🐹

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Duke qenë se punon aty, Marina Vjollca shumicën e fotografive po i realizon te TV Klan.

Më një foto të ‘zjarrtë’, moderatorja ka ardhur përsëri.

Ajo shihet se u ‘thye’ në mes dhe dukej seksi në këtë imazh, ani pse e veshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.