Show Biz

Marina dhe maçoku i saj me pamje interesante

Prezantuesja Marina Vjollca po e vazhdon emisionin e saj humoristik, “Klanifornia”, kurse sot ka rezervuar kohën e saj për një fotosesion me një maçok tepër interesant

Maçoku me ngjyrë hiri, që Marina e ka quajtur Mini tregon pak a shumë edhe për preferencën e Marinës për kafshët shtëpiake, e që duket se ajo preferon më shumë macet se qentë.

Ndryshe, Marina ka qenë e vetmja që ka vazhduar me emisionin e saj në Klan Tv, pavarësisht pandemisë së koronavirusit.

Nusja e Kosovës këto ditë po ashtu ka qenë aktive me foto në Instagram kurse në Instastory lansoi edhe disa foto ku shihet duke vozitur dhe njëkohësisht tregon pak nga gjoksi i saj. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.