SPORT

Marash Kumbulla starton kundër Fiorentinës

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fiorentinës dhe Romës.

Marash Kumbulla, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, e nis nga fillimi këtë takim.

Fiorentina:

Roma: