SPORT

Manxhukiq kalon në Katar

Mario Manxhukiq ka kompletuar kalimin nga Juventusio te klubi nga Katari, Al-Duhail.

33-vjeçari nuk ka qenë i preferuar i trajnerit Maurizio Sarri dhe është përfolur qe një kohë se do të largohet nga Zonja e Vjetër.

Sot ai ka kompletuar kalimin, pas katër vjetëve në Itali me Juventusin.

Al-Duhail aktualisht është lider në Katar me katër pikë dallim nga ndjekësit pas 11 ndeshjeve.

Image

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dooloust.net/4/3473483