SPORT

Manaj së shpejti në Barcelonë

Shqiptari Rey Manaj së shpejti pritet të nënshkruaj me ekipin B të Barcelonës.

Sulmuesi i Albacetes pritet të zëvendësoj Abel Ruizin, i cili pritet të largohet nga Barcelona, bëjnë të ditur mediat spanjolle, transmeton Koha.net.

22 vjeçari, Rey Manaj është pjesë e ekipit spanjoll, Albacete si dhe lojtar i Kombëtares Shqiptare.

Manaj ka qenë pjesë e Interit para se të kaloi në Albacetes.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.