Kombëtare

Makina rrokulliset në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje tek Medreseja në Tiranë, ku një makinë është përmbysur për shkak të shpejtësisë së lartë.

Siç shihet edhe nga foto, makina është kthyer përmbys, por për fat të mirë nuk është përplasur me mjete të tjera.

Forca të shumta policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e aksidentit.