Show Biz

Mahnit me foto të reja në bikini Kate Upton

Kate Upton është duke i thënë lamtumirë dimrit.

Supermodelja 27-vjeçare mori rrjetin social, Instagram, për të ndarë një sërë fotografish atraktive teksa shfaqet mbi një jaht luksoz.

Upton, e cila duket e buzëqeshur në secilën prej fotografive, ka goditur në një palë bikini ngjyrë portokalli, kombinuar me një palë syza të tilla e po ashtu edhe vathë ngjyrë ari.

View this post on Instagram

Enjoying some vitamin sea 🌊

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Ylli po ashtu mbante një pije në dorë.

Ajo vjen në formë të mahnitshme dhe për të pasur linja të tilla kujdeset vazhdimisht me ushtrime në palestër.

“Duke shijuar ca vitamina të detit”, është përshkrimi që ia ka vënë fotografive, postimi i së cilës ka marrë mbi 310, 153 pëlqime.

Upton përndryshe është e martuar me basketbollistin e njohur Justin Verlander në vitin 2017.

Çifti mirëpritën vajzën e tyre një vit më vonë, më 7 nëntor të vitit 2018.