Show Biz

Lutfi Haziri e puth gruan e tij me plot passion e dashuri

Nënkryetari i LDK-së dhe i pari i Komunës së Gjilanit ka postuar një fotografi ku shihet duke e puthur gruan e tij

Lutfi Haziri nuk ka hezituar dhe ka treguar se sa shumë e dashuron gruan e tij,Mirevete Bajramin

Kryetari i Gjilanit e ka postuar një fotografi ku tregon se sa shumë e dashuron gruan e tij, me të cilën ka 3 vajza dhe 1 djalë.

Ndryshe, Haziri për dallim nga politikanët tjerë del shumë shpesh në publik me familjen e tij.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//cdrvrs.com/4/3473483