Show Biz

Luana Vjollca vjen me paraqitjen tërheqëse e veshur bardh e zi

Luna ka pozuar për kamerën mjaft joshëse.

Luana vjollca është një ndër prezantueset joshëse të televizionit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon 2 milionë ndjekës.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe plot stil, e veshur bardh dhe zi ku vëmendjen e morën linjat trupore të Luanës.

Luana po sjell linjën e çantave dhe kapelave me disa tema të ndryshme në treg, ajo që sot lansoi vjen me titull “Natural Beast”.