Show Biz

Luana Vjollca sërish me poza atraktive nga oborri i shtëpisë

Stina e verës është afruar, ndërsa artistët tanë vazhdojnë të qëndrojnë në shtëpitë e tyre.

Vetizolimi nuk po i ndalon të gjithë prej tyre të mbajnë të angazhuar fansat e tyre në rrjetet sociale, përmes fotografive dhe videove që i publikojnë.

Moderatorja e shndërruar në këngëtare, Luana Vjollca, së fundmi ka ndarë edhe një imazh të njëjtë sikurse e ka bërë jo më pak se dy ditë më parë.

Në fotografi, ajo shihet e ulur në një karrige teksa shijon rrezet e diellit e veshur me plot stil. Në pjesën e sipërme  ka të veshur një bluzë pa krahë të thjeshtë, ndërsa në kombinimin e saj ka zgjedhur të duket relaksuese dhe sportive.

Që të dyja imazhet e publikuara këto ditë kanë marrë komente pozitive, duke lënë shkrime për dukjen dhe linjat e saj trupore.

View this post on Instagram

gjeni ndryshimet me foton e fundit ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//usounoul.com/4/3473483