Show Biz

Luana e dëshmon se është shumë e dhënë pas punës

Një nga vajzat më të përfolura të shou bizit shqiptar padyshim që është Luana Vjollca, shkruan Kosova.info.

Ajo njihet për bukurinë, sharmin dhe punën e madhe që bënë.

Luana e ka dëshmuar shumë që është e dhënë pas punës dhe se bënë shumë punë.

Ajo në orët e vona të natës ka shpërndarë një fotografi direkt nga studio ku ka shkruar, “Nga mbledhja në studio, e lodhur”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.