ROZË

Lorena e kap belin dhe shtrihet në dysheme

Ajo njihet si një nga modelet më të njohura shqiptare.

Lorena Haliti punën si modele e bën edhe kur pozon për marka tjetër.

Në foto ajo shihet e ka kapur belin dhe u shtri në dysheme, në mënyrë që të i reklamojë sa më shumë veshjen e saj.

E tillë, Lorena dukej shumë e bukur.