Show Biz

Loredana ‘thumbon’ Mozzikun me këtë postim

Pasi janë ndarë, Loredana e ka ‘thumbuar’ Mozzikun me një postim.

Loredana dhe Mozzik ka pak kohë që i kanë dhënë fund lidhjes, ndërsa ndarja e tyre vazhdon të komentohen ende.

Së fundi, përmes një postimi në Instagram, reperja e ka ‘thumbuar’ ish-partnerin e saj.

“Nëse nuk je i lumtur me jetën tënde tani, vetëm kujtoje që është dikush që e ka takuar ishin tënd dhe është duke menduar që ai është special”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Loredana javë më parë njoftoi se do ta vazhdojë e vetme turneun e paralajmëruar ta mbajë me Mozzik.

Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483