Show Biz

Loredana sërish sjell imazhe me Mozzik-un, por ia mbulon gjysmën e fytyrës

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik, janë ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare.

Pasi kaluan disa vite në lidhje dhe sollën në jetë fëmijën e parë, dyshja patë mosmarrëveshje që dërguan në ndarje.

Gjatë kësaj periudhe të ndarjes së tyre pati shumë aludime për dyshen, të cilët raportohej se nuk flisnin.

Sidoqoftë kësaj, kohëve të fundit është duke u raportuar se palët janë bashkuar sërish.

Kështu të paktën po duket në disa imazhe të publikuara në rrjetin social Instagram, të shpërndara nga Loredana.

Ajo zgjodhi që të publikojë disa fotografi me Mozzik, por duke ia mbuluar gjysmën e fytyrës.

Nuk I dihet ende nëse dyshja janë bashkuar, apo thjesht po mbajnë raporte për hirë të vajzës.