Show Biz

Loredana publikon fotografi të Mozzikut

Loredana dhe Mozzik me rastin e Shën Valentinit kanë udhëtuar drejtu Dubait.

Çifti po i shijojnë disa ditë të mira pushimi bashkë me vajzën e tyre, Hanën, ndërsa nuk ngurrojnë të sjellin fotografi të njëri-tjetrit.

Së fundi, ishte Loredana ajo e cila publikoi disa fotografi të Mozzikut, në njërën prej tyre vuri në pah tatuazhin e tij.

Ndërsa, në fotografinë tjetër, ajo shfaq Rolexin e reperit, duke mos lënë asnjë dyshim se ata janë bashkë.