Show Biz

Loredana dhe Zuna janë bashkë edhe në klip…

Zuna gjatë mbrëmjes ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, për të cilin ka marrë një përkrahje të madhe edhe nga Loredana.

Këngën të cilën reperi gjerman e ka titulluar ‘Benzema’ e shoqëroi edhe me klip, pjesë e të cilës është edhe reperja me prejardhje shqiptare.

Loredana edhe në klip të Zunës

Kujtojmë se muajin e kaluar dyshja kishin punuar edhe në një duet, ‘Du bist mein’ i cili tani ka arritur të marrë miliona klikime në Youtube.