Show Biz

Loredana dhe Mozzik sërish në udhëtime së bashku – Ndajnë imazhe nga i njëjti vend në Itali

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik, janë personazhet që bëjnë bujë të madhe në faqet rozë.

Ani pse tashmë janë të ndarë, asnjëri prej tyre nuk është prononcuar publikisht për t’u përgjigjur rreth aludimeve në rrjet.

Përkundër kësaj, udhëtimet e dyshes nuk kanë të ndalur, pasi tashmë ata gjenden në Milano të Italisë.

Kjo është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, derisa dyshja kanë publikuar fotografi nga i njëjti vend.

Ish-çifti tashmë ndan edhe një vajzë të vogël, Hana, për të cilët po kujdesen së bashku.

Ndërkaq, këto imazhe kanë shkaktuar shumë polemika, pasi fansat e dyshes që një kohë po aludojnë për një ribashkim të mundshëm të tyre.