SPORT

Liverpooli përmbys Tottenhamin në pjesën e dytë(VIDEO)

Liverpool dhe Tottenham po luajnë në “Anfield” ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të të Premierligës angleze.

Ende pa u mbushur një minutë lojë, Tottenhami kaloi në avantazh me anë të kapitenit Harry Kane.

Londinezët e mbyllin në avantazh pjesën e parë, por “The Reds” përmbysin gjithçka në të dytën.

Henderson në minutën e 52-të dhe Salah me penallti në të 75’ kthejnë rezultatin në 2-1.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.