SPORT

Liverpooli nuk e lëshon kreun, fiton edhe ndaj Cardiffit

Liverpooli nuk po e lëshon kreun në Premier Ligë. “Të Kuqtë” fituan në xhiron e 35-të 0 me 2 si mysafirë të Cardiffit.

Georginio Wijnaldum dhe James Milner shënuan golat për fitoren e ekipit të Jurgen Kloppit.

Liverpooli prin në tabelë me 88 pikë, dy më shumë se Manchester City që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.