SPORT

Liverpool në kërkim të thyerjes së rekordit

Xherdan Shaqiri në stol, Liverpooli kërkon të thyejë rekordin historik të Man City.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpool dhe Burnley.

Xherdan Shaqiri gjendet në stol për këtë ndeshje, që starton nga ora 16:00.

Me titullin tashmë të fituar, Liverpooli ka për synim që të thyejë rekordin prej 100 pikësh të Manchester City, raporton Gazeta Express.

Liverpool:

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483