Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Liverpool fiton ndeshjen me shumë gola

Liverpool po e mbanë ritmin për titullin e Premier League me Arsenal që pas fitores së djeshme është në pozitën e parë dhe me Manchester City që do të luajë sonte me Tottenham Hotspur.

Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp të dielën ka trimfuar ndaj Fulham, në një ndeshje ku janë shënuar shtatë gola. Rezultati përfundimtar i takimit ka qenë 4-3.

Trent Alexander-Arnold (20’, 88’), Alexis Mac Allister (38’) dhe Wataru Endo (87’) shënuan golat e fitores për “Të Kuqtë”.

Harry Wilson (24’), Kenny Tete (45+3’) dhe Bobby De Cordova-Reid (80’) realizuan për skuadrën mysafire.

Aktualisht tabela kryesohet nga Arsenal me tridhjetë e tri pikë e pasuar me Liverpool që ka njëzet e nëntë. 

Go to TOP