SPORT

Liria përforcohet me Leutrim Kadriun

Leutrim Kadriu është përforcimi më i ri i klubit prizrenas, Liria.

Më parë Kadriu ka veshur edhe fanellën e Vushtrrisë dhe të Llapit.

“Klubi jonë sot bëri edhe një hap drejt konsolidimit te ekipit duke nënshkruar me një qendërmbrojtës të dëshmuar Leutrim Kadriun që vije nga anëtari i ri i Superligës Vushtria, gjithashtu ai ka qenë edhe pjesë e Llapit”, thuhet në konfirmimin e Lirisë.