Show Biz

Lipa tregon për herë të parë se si filloi lidhja e saj me Anwar Hadid

Ata janë së bashku që 11 muaj.

Dhe Dua Lipa ka zbuluar së fundmi në një intervistë me Andy Cohen në “Watch What Happens Live” se si filloi romancën e saj me Anwar Hadid, ndërsa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social, Instagram.

Kur prezantuesi e pyeti nëse i ka shkruar ndonjë të famshmi privatisht në rrjetet sociale, këngëtarja 24-vjeçare u përgjigj: “Unë kam një rrëfim për të bërë … e imja ishte për të dashurin tim, i kam shkruar të dashurit tim aktual. Unë përfundimisht e bëra atë”.

Andi e pyeti: “Kështu filloi marrëdhënia e juaj?”.

“Në fakt, ne u takuam për grill. Por më pas vazhdoi në Instagram”, tha ylli shqiptar.

Dua ka reflektuar rreth izolimit me vëllanë e supermodeleve, Gigi dhe Bella Hadid, duke thënë se ‘janë duke bërë gjëra të mira së bashku’, që nga qëndrimi brenda e deri tek shëtitjet e tyre.

“Unë dhe i dashuri im jemi mësuar me udhëtimet, ne mund të bëjmë shtëpi në çdo vend”, vazhdon ajo.

Dashuria e tyre veçse është bërë më e fortë qysh kur filluan të takohen në qershor të vitit të kaluar, menjëherë pas ndarjes së Duas nga modeli dhe kuzhinieri, Isaac Carew.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.