SPORT

Lionel Messi rikthehet në super form kundër Girona

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi shënoi një paraqitje të egër gjatë një ndeshje miqësore para-sezonale kundër Girona, duke çuar në një fitore 3-1 për ekipin e tij.

Magjia e yllit  të Barcelonës, Lionel Messi ishte shfaqur kundër Girona pas disa ditësh pasigurie dhe konflikti.

Fituesi i gjashtë herë i Topit të Artë, i cili ishte në prag të largimit nga Camp Nou pas gati dy dekadash, la gjurmët e tij në miqësoren para-sezonale nën vëzhgimin e Ronald Koeman.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483