Show Biz

Leonora Jakupi tek varri i babait në pervjetorin e vdekjes

Leonora Jakupi ka vizituar sot varrin e babait të saj në 22 vjetorin e vdekjes së tij.

Qazim Jakupi ra dëshmor në vitin 1998 në luftën e Kosovës.

Këngëtarja postoi foto në rrjetet sociale teksa vizitonte varrin e të atit dhe shkroi: “22 vite pa ty babi, të qoftë i lehtë dheu i Kosovës.”

Eshtrat e Qazim Jakupit u rikthyen në Kosovë vitin e kaluar.

Ai u rivarros në varrezat e dëshmorëve në Prishtinë së bashku me ish-Kolonelin Ahmet Krasniqi.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort