Kosova

Lëndohen katër persona në aksidentin në Veternik

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në mes dy veturash në lagjen Veterniku në Prishtinë.

Si pasojë e aksidentit katër persona kanë pësuar lëndime. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me shkaqet që kanë sjellë deri te ky aksident.