Show Biz

Lei Kraja tregon dallimin ndërmjet meshkujve shqiptarë dhe amerikanë në raport me femrat

Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media.

Ajo mori famë të menjëhershme pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara atje ku është rritur dhe është shpallur ‘Miss’.

E ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel, ajo ka folur për historinë dhe përvojën e saj në Amerikë.

View this post on Instagram

? u were saying?

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Ndër të tjera, bukuroshja ka folur rreth meshkujve amerikanë dhe shqiptarë dhe se si ata afrohen kur duan që një femër ta ngacmojnë.

“Shqiptarët kujdesen më shumë për femrat. Edhe nga ana ekonomike i dinë detajet, ndërsa amerikanët janë më të drejtpërdrejtë”, është shprehur prezantuesja.

E pyetur nga nikoqirja nëse do të dëshironte të martohej me një amerikan apo me një shqiptar, Lei është shprehur që kjo varet nga njeriu, por do të dëshironte që të ishte shqiptar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.