Show Biz

Ledri Vula publikon video projektin “Rio”

Edhe një këngë e re i është bashkuar një numri të madh që i kanë sjell artistët shqiptarë.

Bëhet fjalë për Ledri Vulën, i cili ka ardhur me një video projekt të ri para fansave dhe publikut të gjerë.

“Rio”, titullohet kënga e re e prishtinasit, të cilën e shoqëron edhe me një video të realizuar nga “Supercut”.

Theksojmë se për muzikën është kujdesur Ertug, ndërsa për tekstin vetë reperi.

Ndryshe, Ledri do të sjell edhe këngë të reja gjersa do të mbajë disa koncerte gjatë sezonit të verës.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.