KULTURË

Ledri Vula për Ismet Pejën: Lamtumirë baca Ismet

Ledri Vula e ka kujtuar Ismet Pejën.

Në moshën 83-vjeçare ka ndërruar jetë ikona e muzikës shqipe, Ismet Peja.

Vdekja e tij i ka prekur të gjithë dhe kanë qenë të shumta reagimet që janë bërë në rrjete sociale.

Ledri Vula po ashtu e ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto të tashmë të ndjerit, Ismet Peja.

“Lamtumirë baca Ismet”, ka shkruar Ledri Vula pranë postimit të tij në Instagram.