Show Biz

Ledri romantik për Sarën

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tashmë çifti më i komentuar i showbizit.
Ledri dhe Sara kalojnë një mbrëmje romantike

Ata morën vëmendjen e të gjithëve që kur u zbulua fillimisht lidhja e tyre e deri pak më parë, kur u mor vesh se do të bëhen prindër.

Megjithatë dyshja duket se nuk po merren me ato se çfarë po flitet për ta dhe po i shijojnë në maksimum pushimet së bashku.

Mbrëmja e kaluar ishte shumë romantike për ta dhe këtë ata e ndanë dhe në rrjete sociale.

Sara publikoi në InstaStory këtë foto:

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.