Show Biz

Ledina Çelo mahnit me pozat e reja në bikini

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ledina Çelo, shquhet gjithnjë për paraqitjet e saj atraktive.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe në atë Instagram publikon imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Së fundmi, 42-vjeçarja pas disa ditëve qëndrimi në trojet shqiptare, ajo tashmë po shijon pushimet në Dubai bashkë me familjen e saj.

Përkundër viteve, biondja duket në top formë, linjat trupore të së cilës janë për t’u pasur zili.

Pëlqimet dhe komentet e shumta rreth këtyre fotografive joshëse nuk kanë munguar, derisa e përgëzojnë për dukjen, përcjell Telegrafi.

Ledina ka kohë që nuk është aktive në muzikë, megjithatë ajo numëron hite të shumta ndër vite, këngë këto që kanë lënë gjurmë në tregun tonë muzikor.

View this post on Instagram

?

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

View this post on Instagram

#amazing @rixospremiumsaadiyat ?

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483