SPORT

Lazio kërkon hakmarrjen ndaj Interit – Formacionet zyrtare (Foto)

Në sezonin e kaluar, ndeshja mes Lazios dhe Interit ishte deçizive që njëra prej këtyre skuadrave të shkonte në Ligën e Kampionëve.

Ajo sfidë përfundoi me fitoren e Interit 3-2. Pikërisht për këtë gjë sonte Lazio do të kërkojë hakmarrjen, edhe pse ndeshja do të zhvillohet në një terren të vështirë për shkak të reshjeve të pa ndërprera të shiut në Romë gjatë ditës.

Ky takim, i vlefshëm për javën e 10-të të Serie A do të luhet në orën 20:30 dhe tashmë janë bërë publike formacionet zyrtare.

Image

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dopansearor.com/4/3473483