Show Biz

Larg Shtëpisë së Bardhë, dalin foto të Ivanka Trumpit nga jeta e përditshme

Ivanka Trump, e bija e ish-presidentit amerikan Donald Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner, e kaluan pasditen e së dielës me tre fëmijët e tyre në Everglades Holiday Park në Floridan Jugore.

Parku i aligatorëve ndodhet rreth një orë larg nga apartamenti i tyre luksoz në Miami, në një nga ndërtesat më të kërkuara të qytetit para oqeanit.

Ish-këshilltarët presidencialë dhe fëmijët e tyre u fotografuan duke shëtitur në park, përpara se të hipnin në bordin e një anijeje për një tur privat.

Ivanka dhe Jared u larguan nga Uashingtoni pas humbjes së Trump në zgjedhjet presidenciale.