Show Biz

Lansohet videoklipi “Drejt suksesit”nga Noziy feat.Alban Skenderaj

Siq duket Nozity këtë vitë do të na sjell vetëm duete.

Alban Skenderaj këngën e fundit e kishte në duet me Mc.Kreshën hitin e cila arriti klikime të shumta mbi 1 milion.

Ndërsa Noizy këtë vitë ka pasur shumë duete të ndryshme ai kësaj radhe vendosi që të bashkpunoj me Alban Skenderaj në këngën”Drejt suksesit”. Kënga u finalizua me videoklip dhe para disa minutash u lansua ne youtube ku menjëher u pëlqye shumë nga fansat e tyre/.Kosova.info/