LAJM I HIDHUR: Ndërron jetë babai i dëshmorit Afrim Krasniqi nga Malisheva

Ka ndërruar jetë, Fazli Krasniqi, babai i dëshmorit të kombit, Afrim Krasniqi nga fshati Bardh, Komuna e Malishevës

Lajmin e ka bërë të ditur nipi i tij, Kastrioti.

Ai ka bërë me dije se varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në ora 14:00.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti

Go to TOP