Show Biz

Lady Gaga rikthen stilin e saj të më hershëm

Këngëtarja është parë në rrugët e New York me një stil interesant.

Me stilin e saj te cilin e kemi njour në fillim ajo kohën e fundit nuk është që e kishte praktikuar shumë ajo u kthye pothujase në dukjen me normale të mundëshme.

Por siq duket 32 vjeçarja kishte mbledhur rrugëve të qytetit numër të madh të fansave duke u shfaqur në stilin e saj unik dhe ekstravagant siq duket kjo i kishte munguar edhe fansave të saj.

Ajo ishte veshur tejet ngushtë dhe kishe mbathur një palë çizme të larta,me të cilat mezi ecte asaj rruge.

Këpucët që kishte aplikuar Gaga nuk mund të jenë shumë praktike, por janë në modë.

Thuhet se këngëtarja në Nju Jork po punon rreth albumit të saj të gjaashtë./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.