Kosova

Labinot Tahiri i kthehet zanatit të vjetër?

Labinot Tahiri kandidat nga radhët e AAK-së për një ulëse në qeverinë e Kosovës, ka bërë një postim lidhur me procesin zgjedhor.

Ai është shprehur shumë falënderues për besimin që qytetarët i kanë dhënë gjatë kësaj periudhe zgjedhore.

Njëkohësisht Labinoti ka uruar edhe subjektin fitues të këtyre zgjedhjeve Lëvizjen Vetëvendosje duke thënë

“Sinqerisht, urime LVV-së dhe Albin Kurtit për fitoren në këto zgjedhje, uroj që qytetarët të kenë bërë zgjedhjen më të mirë për Kosovën”. /Lajmi/