Show Biz

Kylie fotografohet nga pushimet, në fokus të pasmet e saj bombastike

Nuk ka të ndalur me poza të tilla.

Kylie Jenner edhe njëherë ka mahnitur ndjekësit me imazhin që e ka hedhur në Instagram.

Ajo ka hedhur një fotografi nga pas dhe në plan të parë ka vënë të pasmet.

View this post on Instagram

getaway ?✨☀️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.