Kombëtare

“Ky mund të jetë momenti më i keq i…”/ Shpërthen Grida Duma me tone të ashpra: Politika nuk duhet lënë kështu, duhet marrë pjesë me gjithë sharjet që ka

E ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, ish-deputetja e PD-së, Grida Duma u shpreh se duhet punuar për përmirësimin e sistemit, por thelbi është vo0ta e lirë.

Grida Duma: Ky mund të jetë momenti më i keq i besimit në politikë. Le ta pranojmë se kjo politika me këtë mosbesim ndikon në jetën tonë dhe nuk duhet lënë kështu. Duhet marrë pjesë, me gjithë sharjet që thuhen, me gjithë  pakënaqësitë që ka.