Show Biz

Kush rrezikoi t’i dilte ‘zogu’?

Pjesën ku provoi fustanin e kthehu në arenë klipi.

Soni Malaj e cila po vishet nga Festim Isufi, në Instagram ka hedhur një video ku shihet duket duke vallzëzuar derisa provonte fustanin.

Soni vallëzon pa të brendshme

Por, për shkak se ajo ishte pa të brendshme dhe për shkak se fustani ishte i hapur, këngëtarja rrezikoi t’i dilte ‘zogu’.

Mirëpo, Soni u kujdes që me gishta ta mbante fustanin e të shpëtonte nga incidenti.

“Kur prova e veshjeve kthehet ne nje videoklip me vete” shkroi Soni.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483