Show Biz

Kush po i falenderon njdekësit në Instagram

Kim Kardashian ka qenë dhe mbetet ndër emrat më të komentuar, për arsye të ndryshme.

Se është e dëshiruar nga njerëzit e dëshmon fakti se së fundmi ka arritur të ndiqet nga 170 milionë njerëz në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CAIxT9hgYF3/

Për këtë nuk ka pasur se si të mungojë një falënderim nga ana e saj dhe e bëri nëpërmjet një postimi ku shfaqet seksi.

“170 milionë! Wow, ju dua juve dejma të gjithëve kaq shumë”, ka shkruar Kim pranë postimit.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//soaheeme.net/4/3473483