Show Biz

Kush i ka të pasmet më të mira? Doktoresha sfidon modelet

Një doktoreshë bionde pretendon të marrë kurorën e mbretëreshës së garës ‘Miss Bumbum’.

Bukuroshja 25-vjeçare thekson se kërkon të jetë një shembull për shumë gra dhe vajza të reja që studiojnë dhe punojnë.

Rayane Laura Souza tha për median lokale: “Dua të jem një shembull për shumë gra të reja që studiojnë, për t’u treguar se gjithçka mund të bëhet”.

Konkursi i bukurisë ka si synim të zgjedhë femrën me të pasme më të mira.